Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Ogłoszenia spółek Skarbu Państwa

Ogłoszenie Pełnomocnika Wspólnika w spółce Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

23.01.2018

Pełnomocnik Wspólnika w spółce Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zgłoszenia kandydatów na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki przyjmowane będą w terminie do dnia 16-02-2018 r., w lokalu Spółki, w sekretariacie Zarządu, Al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa, w dni robocze, w godz. 10.00-15.00.

Zgłoszenie powinno zostać doręczone w zamkniętej kopercie, zabezpieczonej przed przypadkowym otwarciem, z adnotacją na kopercie: „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu spółki Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” sp. z o.o.”.

Pełna treść ogłoszenia

Ze strony spółki Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie osobą odpowiedzialną (autorem) za treść ogłoszenia jest Pełnomocnik Wspólnika – Grzegorz Buczkowski.

Informację sporządził/a: Olgierd Generowiczpowrót
Ostatnia aktualizacja - 23.01.2018 o godz. 12:43 przez Krzysztof Krukowski