Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Ogłoszenia spółek Skarbu Państwa

Ogłoszenie spółki Telewizja Polska S.A. w Warszawie

29.09.2017

Spółka Telewizja Polska S.A. w Warszawie ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na zbycie nieruchomości położonych w Gdańsku przy ul. Sobótki 14, 14b i 15 Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

- Złożenie pisemnej oferty w terminie do dnia 10 listopada 2017r. do godziny 16:00. Ofertę w zamkniętej kopercie z dopiskiem ,,Oferta przetargowa - Gdańsk ul. Sobótki'' można składać osobiście w siedzibie Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie przy ul. Woronicza 17, Ośrodek Administracji - Sekretariat, lub za pośrednictwem poczty na adres: Telewizja Polska Spółka Akcyjna, ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, Ośrodek Administracji, decyduje Data wpływu:

- Wpłacenie wadium w taki sposób, aby wadium wpłynęło na rachunek bankowy Telewizji Polskiej S.A. najpóźniej w dniu 10 listopada 2017r. do godziny 16:00.

pełna treść ogłoszenia

 

Ze strony Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie osobą odpowiedzialną (autorem) za treść ogłoszenia jest pracownik TVP S.A. Jerzy Stefanik
 

Informację sporządził/a: Olgierd Generowiczpowrót
Ostatnia aktualizacja - 29.09.2017 o godz. 12:09 przez Marcin Majewski