Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Antykorupcja

 1. Kodeks etyki służby cywilnej
 2. Rządowy program przeciwdziałania korupcji na lata 2014-2019
 3. Przeciwdziałanie korupcji
 4. Antykorupcja
 5. Zarządzenie nr 9/Z/2015 Dyrektora Generalnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 16 listopada 2015 r. w sprawie powołania Zespołu ds. Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym oraz wprowadzenia procedury zarządzania incydentem o charakterze korupcyjnym w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z załącznikami;
 6. Zarządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 19 sierpnia 2015 r. w sprawie sposobu realizacji niektórych działań wynikających z Rządowego Programu Przeciwdziałania Korupcji na lata 2014-2019 (DZ.Urz. MKiDN. z 2015 poz. 37)
 7. Zarządzenie Nr 12/Z/2015 Dyrektora Generalnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 23.12.2015 w sprawie trybu wypracowywania stanowisk Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w związku z kontrolami przeprowadzanymi przez Najwyższą Izbę Kontroli oraz procedur koordynowania i monitorowania realizacji wniosków pokontrolnych
 8. Wykaz aktów prawnych z obszaru właściwości Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które zostaną poddane przeglądowi i ocenie pod względem obniżania ryzyka wystąpienia korupcji
  1. Wykaz aktów prawnych z obszaru właściwości Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które zostaną poddane przeglądowi i ocenie pod względem obniżania ryzyka wystąpienia korupcji w 2016 r.
  2. Wykaz aktów prawnych z obszaru właściwości Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które zostaną poddane przeglądowi i ocenie pod względem obniżania ryzyka wystąpienia korupcji w 2017 r.
  3. Wykaz aktów prawnych z obszaru właściwości Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które zostaną poddane przeglądowi i ocenie pod względem obniżania ryzyka wystąpienia korupcji w 2018 r.
    

Adres do korespondencji w sprawie : antykorupcja@mkidn(dot)gov(dot)pl

Informację sporządził/a: Robert Safiański

Ostatnia aktualizacja - 04.01.2018 o godz. 11:09 przez Krzysztof Krukowski