Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Zakończone konsultacje publiczne

Ogłoszenie konsultacji publicznych projektu uchwały Rady Ministrów

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, na podstawie art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2019 r. poz. 1295, z póżn.zm.), zaprasza do udziału w konsultacjach publicznych projektu uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego „Budowa siedziby Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE”.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem programu wieloletniego oraz aktywnego włączenia się w proces konsultacji. Projekt został opublikowany na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakładce - Wykaz projektów poddawanych konsultacjom publicznym. Uwagi, wnioski i opinie można składać w terminie 35 dni od dnia ukazania się ogłoszenia: - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres dwim@mkidn(dot)gov(dot)pl , w tytule wiadomości wpisując „Konsultacje ECF CAMERIMAGE”, - albo pocztą tradycyjną na adres: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17, 00-071 Warszawa.


  1. Projekt uchwały RM w sprawie ustanowienia WPR - Budowa siedziby ECF CAMERIMAGE - aktualizacja - 21.05.2020 -
  2. Uzasadnienie do Projektu uchwały RM w sprawie ustanowienia WPR - Budowa siedziby ECF CAMERIMAGE - aktualizacja - 21.05.2020 -
  3. Projekt fiszki - Ocena Skutków Regulacji z MKiDN - 18.6.20
  4. Program Wieloletni - Budowa siedziby ECF CAMERIMAGE - załącznik do uchwały WPR - aktualizacja - 18.6.20
  5. Kluczowe założenia programu wieloletniego dla utworzenia państwowej instytucji kultury ECFC -
  6. Wstępne wytyczne do programu funkcjonalno-użytkowego Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE


powrót
Ostatnia aktualizacja - 21.11.2023 o godz. 08:28 przez Administrator