Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Ogłoszenia i zawiadomienia

Ogłoszenie

29.06.2017

 

 

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

CELEM OSZACOWANIA WARTOŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

 

 

 

W ramach procedury dokonania oszacowania wartości zamówienia Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie oferty na: „Świadczenie usługi dotyczącej analiz eksperckich i konsultacji prawnych w zakresie pomocy publicznej występującej w działaniach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w tym przygotowanie analiz porównawczych oraz przedstawienie praktycznych rozwiązań zastosowania przepisów z zakresu pomocy publicznej”.

 

FORMULARZ CENOWY, na którym należy składać oferty, stanowi integralny element załączonego opisu zakresu zamówienia.Oferty należy składać drogą mailową, w formie skanu wypełnionego formularza cenowego. W cenę Wykonawca zobowiązany jest wliczyć wszystkie koszty związane z pełną i terminową realizacją zamówienia.

 

Niniejsze zapytanie prowadzone jest w języku polskim, w celu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

 

Wszelkie pytania należy przekazywać pisemnie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013r. poz. 1422, z 2015r. poz. 1844 oraz z 2016 r. poz. 147) na adres e-mailowy podany poniżej.

 

Odpowiedzi na powyższe zapytanie należy złożyć wyłącznie drogą mailową w nieprze-kraczalnym terminie do dnia 5 lipca 2017 r. (włącznie), na adres e-mailowy: dmp@mkidn(dot)gov(dot)pl

 

Załączniki do pobrania:

Zakres przedmiotu zamówienia wraz z formularzem cenowym.powrót
Ostatnia aktualizacja - 29.06.2017 o godz. 14:15 przez Marcin Majewski